Jutunurk

Stardib uhiuus saatesari nimega “Südamega Saardes”. Tegemist on jutusaatega, mida juhivad Jorma Õis ja Aliis Paal. Saates on külas Südamega Saardes kandidaat nr 120 Aleks Lind, kellega tuleb juttu nii Aleksi enda kui ka Saarde valla tegemistest.

Südamega Saarde teine saade. Seekord juhivad saadet sama valimisliidu kandidaadid Jorma Õis nr 131, Aliis Paal nr 121 ja meie esimese saate külaline Aleks Lind nr 120. Selles koosseisus kuulete meid saadet juhtimas ka edaspidi.
Täna on saates külas Südamega Saardes kandidaat nr 115 Eiko Tammist.
Juttu tuleb Eiko lapsepõlvest, haridusteest, töödest tegemistest, uuesti ülikooli minemisest kui ka Saarde valla elust-olust.

Tegemist on Südamega Saardes kolmanda saatega. Saadet juhivad endiselt Jorma Õis, Aliis Paal ja Aleks Lind.
Seekordne külaline on Südamega Saardes kandidaat nr 116 Kadri-Aija Viik.
Juttu tuleb Kadri-Aija lapsepõlvest, haridusteest, töökohtadest, seotusest metsa ja metsamajandamisega, kogukonnatööst ja Saarde valla olevikust ja tulevikust.

Saatesarja “Südamega Saardes” neljas episood. Saadet juhivad endiselt Jorma Õis, Aliis Paal ja Aleks Lind.
Külas on Südamega Saardes kandidaat nr 114, Külli Karu.
Põnevat juttu tuleb Külli meelistegevustest, õppimisest ja eelnevalt peetud ametitest, vallavanema tööst ja loomulikult Saarde valla elust. Lisaks vastab Külli ka kuulajate poolt esitatud küsimustele.

Seekordne külaline on Südamega Saardes kandidaat nr 127, Erli Aasamets.
Põhjalikkus, oskus andmeid ja olukordi analüüsida, arvamuste asemel eelistab arvutusi, tunnete kõrvale mahuvad teadmised. Need on mõningad märksõnad, millega võiksime oma saatekülalist iseloomustada.
Juttu tuleb Erli põnevast hobist, koolielust, rohepöördest, Saarde valla elust-olust ja paljust muust. Jutu vahele kuulame ka head muusikat.
Saadet juhivad endiselt Jorma Õis, Aliis Paal ja Aleks Lind.

Sel korral on külas Südamega Saardes kandidaat nr 135, Raivo Ott.
Räägime Raivoga tema haridusteest, hobidest, seotusest Eesti Kaitseväega, eraettevõtlusest, lähemalt tuleb juttu Metsaääre külast ja sealsest kogukonnast ning loomulikult räägime Saarde valla olevikust ja tulevikust tervikuna. Nagu ikka jutu vahele kuulame muusikat.
Saadet juhivad ikka Jorma Õis, Aliis Paal ja Aleks Lind.

Scroll to top